Gminny konkurs ekologiczny „Szlakiem kąckich pomników przyrody” został rozstrzygnięty.
Uroczyste wręczenie nagród Laureatom odbyło się 23 czerwca w UMiG Kąty Wrocławskie w sali obrad Rady Miejskiej.Wzięło w nim udział 30 uczniów z gminnych szkół podstawowych, w tym dwóch z naszej szkoły.
Z radością informujemy, że obie prace zostały nagrodzone.
W kategorii prezentacja multimedialna – Hubert Piela (4B) zajął III miejsce.
Natomiast Leonard Ottenbreit (4E) otrzymał nagrodę specjalną. Organizatorzy przyznali ją za wyjątkową pracę i niezwykłe przedstawienie pomników przyrody. Praca ta wyróżniała się na tle innych, łącząc różne kategorie i prezentując niezwykłe zaangażowanie. Uczeń odkrył piękno wszystkich pomników przyrody znajdujących się na terenie Kątów Wrocławskich.
Gratulujemy!